10 лютого 2017 р.

Bitter Harvest Film Pre Screening - Montreal1 березня 2017

з 19:00 по 22:00SUSK (Союз українських студентів Канади), за участі dFilms, Асоціації українських студентів McGill, Союзу українських студентів Concordia, раді повідомити, що ми першими представляємо Вам безоплатно допрокатний перегляд одного з найочікуваніших фільмів року: Bitter Harvest (Гіркі жнива)!

Хоча вихід на екрани фільму призначений на 3 березня, SUSK пропонує безкоштовно переглянути його1 березня по всій Канаді, в тому числі Монреалі.

Детальніше про реліз фільму читайте тут http://bit.ly/2kJD4Uu.

"Радянський Союз. 1933.
тиранія Сталіна може знищити свою країну. Але не їх любов."

На основі однієї з найбільш недооцінених трагедій 20-го століття, Bitter Harvest є потужним висвітленням історії любові, честі, бунту і виживання, які ми бачимо очима двох молодих закоханих, які потрапили у вир руйнівної політики геноциду Йосипа Сталіна проти України в 1930 році.

Як Сталін висуває амбіції комуністів в Кремлі, молодий художник на ім'я Юрій (Макс Айронс) бореться, щоб пережити голод, тюремне ув'язнення і тортури, щоб врятувати кохання його дитинства Наталку (Саманта Barks) від "голодомору", від якого в кінцевому рахунку, загинули мільйони українців. "(для отримання більш докладної інформації про Голодомор, див http://holodomor.ca/holodomor-basic-facts/.)


Наш показ в Монреалі буде організовано McGill Ukrainian Students' Association та Concordia Ukrainian Students' Union.

Показ буде проходити в Adams Auditorium в Frank Dawson Adams Building (McGill downtown campus).

Контактні дані для отримання додаткової інформації про локальний подію будуть доступні найближчим часом.

Це безкоштовний захід відкритий для громадськості!


Джерело: https://www.facebook.com/events/395525144118769/0 коментарі: