5 жовтня 2016 р.

Дешеві дзвінки в Україну на мобільні номери


Оскільки Інтертелеком увів обмеження на використання послуги "SIP номер" поза межами України (отримати дешевий тариф можна лише при наявності українського ІР), довелось шукати альтернативу...

Отже: @telecom ... або Атлантіс Телеком (колишній Mixnet)

сайт: https://atelecom.biz/ukr/uhome


Тарифи


ідемо в розділ "Як це працює" => "Інформація про стартовий пакет @НОМЕР"
Купуємо пакет Вартість пакету 50 грн, з яких 25 грн власне плата за номер (одноразова) і 25 грн іде на баланс.

При реєстрації надається український телефонний номер виду +38 089 4хх-хх-хх. На котрий, при бажанні, навіть можна приймати дзвінки.

Можна обрати собі "гарний" номер поклацавши кнопку "Оновити список".

До оплати приймаються(!) канадські VISA i MasterCard 

Налаштування


телефонуємо з комп'ютера за допомогою будь-якої програми для SIP-телефонії... наприклад: PhonerLite, Ekiga, eyeBeam, X-Lite, ZoIPer і т.д.....

або з смартфона з допомогою програм ZoIPer, Nimbuzz, Fring і т.д.... використовуючи високошвидкісне з'єднання WiFi, LTE, 3G.... чим краща швидкість інтернету, тим краща якість зв'язку...
Особисто я використовую смартфон + ZoIPer + WiFi

для ZoIPer на сайті є автоматичні налаштування

для IOSдля AndroidТелефонуємо


українські телефонні номери потрібно набирати в форматі

067ххххххх або +38067ххххххх

Знижки


При споживанні в поточному місяці послуг більш ніж на 30 гривень Ви отримуєте знижку на дзвінки абонентам мобільних и стаціонарних операторів України в розмірі 10% від початкової вартості дзвінка до кінця поточного місяця.

При споживанні в поточному місяці послуг більш ніж на 50 гривень Ви отримуєте знижку на дзвінки абонентам мобільних и стаціонарних операторів України в розмірі 15% від початкової вартості дзвінка до кінця поточного місяця.

Обмеження


(якщо плануєте робити хоча б один дзвінок на 3(!) міс. то про обмеження можна не читати ;) )

З моменту активації телефонного номеру Абонент може користуватися вхідними та вихідними послугами, поповнюючи рахунок на будь яку суму, але не менше 10,00 грн. та  не більше 3000,00 грн.

Якщо протягом 90 днів з моменту останнього вихідного дзвінка, лінія не є активна* та/або баланс абонента є менший чи дорівнює 0, оператором будет встановлена заборона вихідних послуг.

Якщо протягом 60 днів з моменту призупинення надання вихідних послуг телефонний номер  залишається неактивним* та /або Абонент не поповнив рахунок, Оператором буде встановлена заборона вхідних дзвінків.

Якщо протягом 30 днів після заборони вхідних дзвінків Абонент не поповнив рахунок, номер телефону абонента буде деактивовано Оператором.

Якщо протягом 90 днів з моменту останнього вихідного дзвінка, лінія не є активна* і баланс абонента є більшим 0 грн , оператором буде встановлена заборона вихідних послуг та нараховується Плата за збереження номеру в розмірі 20 грн., в т.ч. ПДВ 3,33 грн. до повного вичерпання балансу або  до моменту поповнення рахунку Абонентом

Якщо протягом 30 днів після початку нарахування Плати за збереження номеру, номер залишається неактивним, оператор блокує вхідні дзвінки.

Якщо протягом 30 днів після повного вичерпання балансу Абонент не поповнив рахунок, номер телефону абонента буде деактивовано Оператором.

 Активний телефонний номер – це номер, по якому Абонентом в розрахунковому періоді здійснено вихідний дзвінок на номеру з відповідним кодом NDC та/або мережі фіксованого зв'язку. При цьому телефонний номер не є активним, якщо по цьому номеру в розрахунковому періоді жодного разу не робився вихідний  дзвінок на номеру з відповідним кодом NDC та/або мережі фіксованного зв'язку.

Особисті враження


Враження найкращі, в порівнянні з тим що я пробував раніше.

Затримка голосу майже не відчувається. Немає булькання і випадання слів.

вартість дзвінка на мобільний 0,75₴/хв ~ 0,04CAD/хв ... майже шара... :)

Тарифікація посекундна... детальна статистика дзвінків доступна в особистому кабінеті на сайті...

Поповнення можливе картками емітованими канадськими банками, без зайвих танців з бубном...

Служба підтримки досить оперативно реагує на запитання (враховуючи різницю в часі між Україною і Канадою)

Одним словом, рекомендую... :)

P.S.


- Навіщо воно потрібно, коли уже давно є Skype?
- Протрібно навіть для того щоб сказати: "Мамо, включіть уже нарешті скайп... третій день додзвонитись не можу"... :)
Також (у моєму конкретному випадку) майже на все літо батьки їдуть в село, куди інтернет дійде ще не скоро...
Та й взагалі... випадки різні бувають...

6 коментарів:

 1. Дуже дякую! Налаштувала, працює все чудово (сподіваюся, так буде й надалі). Для мене, яка дзвонить шодня на моб в Україну, то дуже вигідно) =)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Радий, що інструкція стала в пригоді...
   Діліться з друзями... ;)
   Бо дійсно спосіб простий і дешевий...

   Видалити
 2. Все працює добре, іноді правда роз'єднує під час розмови, але то таке. Раніше я користувався сервісом Задарма - так там хвилина коштувала 20 центів і також само роз'єднувало час від часу.. а тут і якість звуку нормальна, перший тест близько 13 хвилин - ніяких шумів та трескотні не було помічено.

  Дякую дуже!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Обриви звязку можуть бути пов'язані з проблемами провайдера інтернет.
   Наразі канадські провайдери не можуть похвалитись супер стабільною роботою на тарифах менше 100$/міс... :)
   У мене обриви траплялись, але не часто... а бували дзвінки без проблем і по 30-40 хв...

   Видалити
 3. Дякуємо, Тарасе!!
  Все працює, дешево та сердито!!!

  ВідповістиВидалити
 4. В мене виникла проблема із зв'язком. Купив кілька днів тому пакет, все налаштував. Але коли здійснюю дзвінки з Канади в Україну, то або деякі номера заблоковані, або просто не чути ні мене ні людини з якою я хочу поспілкуватись. Може хтось мав вже таку проблему і знає як її вирішити? Буду дуже вдячний за допомогу.

  ВідповістиВидалити